Wyniki:
Styl dowolny:
25m | |||
50m | 0:25,16 | 22.12.2018 | Zielona Góra |
100m |
0:54,02 rek.okręgu |
16.12.2018 | Olsztyn MP 14 lat |
200m | 2:02,44 | 11.11.2018 | Poznań |
400m | 4:39,65 | 26.10.2017 | Rawicz Liga Wielkopolski kl.Gimn.+kl.VII |
800m | 10:29,69 | 04.12.2016 | Poznań Sprawdzian |
1500m |
Styl grzbietowy:
50m |
0:28,01 rek.okręgu |
15.12.2018 |
Olsztyn MP 14 lat |
100m |
1:02,08 |
11.11.2018 |
Poznań |
200m |
2:21,80 |
29.05.2018 |
Leszno Liga Wielkopolski kl.Gimn.+kl.VII |
Styl klasyczny:
50m |
0:36,17 |
09.03.2019 |
Poznań |
100m |
1:28,96 |
09.03.2017 |
Głogów Liga kl.VI |
200m |
|
|
|
Styl motylkowy:
50m |
0:27,36 |
07.04.2019 |
Świebodzin |
100m |
1:06,45 |
08.12.2017 |
Poznań |
200m |
2:31,75 |
09.12.2017 |
Poznań |
Styl zmienny:
100m |
1:05,02 |
12.05.2019 |
Zielona Góra |
200m |
2:28,18 |
16.03.2018 |
Poznań Liga WLKP |
400m |
5:15,77 |
25.04.2018 |
Rawicz Liga WLKP |
Wyniki starty;
07.12.2014 - 100 dow. 1:14,70 Zielona Góra
07.12.2014 - 50 grz. 0:38,30 Zielona Góra
18.01.2015 - 100 grz. - 1:26,38 - Śrem
07.02.2015 - 50 dow. 0:32,47 - Poznań Sheraton
07.02.2015 - 100zm - 1:25,23 - Poznań Sheraton
08.02.2015 - 50 mot. - 0:37,69 - Poznań Sheraton
12.04.2015 - 100 zm - 1:25,78 - Śrem
26.04.2015 - 50 mot. - 0:37,81 - Zielona Góra
26.04.2015 - 100 zm. - 1:23,29 - Zielona Góra
21.05.2015 - 100grz. - 1:23,27 - Poznań Termy
21.05.2015 - 200dow. - 2:47,10 - Poznań Termy
22.05.2015 - 200zm - 2:59,06 - Poznań Termy
22.05.2015 - 100 dow. - 1:12,44 - Poznań Termy ( dyskwalifikacja )
27.09.2015 - 50 dow. 0:36,46 Zielona Góra
27.09.2015 - 50 mot. 0:37,35 Zielona Góra
27.09.2015 - 100 dow. 1:10,91 Zielona Góra
23.10.2015 - 50 dow. 0:30,88 Chodzież
23.10.2015 - 50 grz. 0:37,40 Chodzież
06.12.2015 - 50 dow. 0:30,62 Zielona Góra
06.12.2015 - 100 zm. 0:18,41 Zielona Góra
10.12.2015 - 50 mot. 0:34,81 Środa Wlkp. -Liga
10.12.2015 - 100 dow. 1:09,89 Środa Wlkp. - Liga
07.02.2016 - 50 dow. 0:30,81 Zielona Góra
07.02.2016 - 100 zm. 1:21,36 Zielona Góra
19.02.2016 - 100 dow. 1:08,72 Poznań Sharaton
19.02.2016 - 50 mot. 0:35,30 Poznań Sharaton
20.02.2016 - 50 grz. 0:36,77 Poznań Sharaton
20.02.2016 - 100 zm. 1:19,85 Poznań Sharaton
21.02.2106 - 50 dow. 0:30,28 Poznań Sharaton
15.03.2016 - 200 zm. 2:48,68 Głogów - Liga
17.03.2016 - 50 dow. 0:30,15 Chodziez LZS
17.03.2016 - 50 grz. 0:36,98 Chodzież LZS
18.03.2016 - 100 mot. 1:22,93 Poznań Mistrzostwa Młodzików
18.03.2016 - 200 grz. 2:50,78 Poznań Mistrzostwa Młodzików
19.03.2016 - 100 dow. 1:07,20 Poznań Mistrzostwa Młodzików
19.03.2016 - 100 grz. 1:19,23 Poznań Mistrzostwa Młodzików
25.05.2016 - 400 dow. 5:08,73 Leszo Liga kl. V
10.06.2016 - 100 mot. 1:18,42 Poznań - Termy
10.06.2016 - 400 dow. 5:07,97 Poznań - Termy
11.06.2016 - 100 dow. 1:05,26 Poznań - Termy
11.06.2016 - 100 grz. 1:16,69 Poznań - Termy
09.10.2016 - 50 dow. 0:29,50 Zielona Góra
09.10.2016 - 50 mot. 0:33,70 Zielona Góra
09.10.2016 - 100 dow. 1:05,38 Zielona Góra
21.10.2016 - 50 dow. 0:29,46 Rawicz Liga Wielkopolska
21.10.2016 - 400 dow. 5:01,84 Rawicz Liga Wielkopolska
23.10.2016 - 200 dow. 2:19,80 Zielona Góra
23.10.2016 - 100 mot. 1:14,40 Zielona Góra
23.10.2016 - 4 x 50 zmienny 2:37,09 ( T.Kaffler, M.Amroż, M.Szafran ) Zielona Góra
26.11.2016 - 50 dow. 0:28,91 Głogów
26.11.2016 - 100 dow. 1:03,41 Głogów
26.11.2016 - 100 zm. 1:15,61 Głogów
04.12.2016 - 200 zm. 2:42,86 Poznań https://www.youtube.com/watch?v=DToqGdMe2pY
04.12.2016 - 50 grz. 0:35,60 Poznań https://www.youtube.com/watch?v=1sOyLGyg2hQ
04.12.2016 - 50 dow. 0:29,70 Poznań https://www.youtube.com/watch?v=Qyyh33EnRVo
04.12.2016 - 800 dow. 10:29,69 Poznań
13.12.2016 - 100 mot. 1:13,97 Poznań Liga
13.12.2016 - 100 grz. 1:15,86 Poznań Liga
17.02.2017 - 50 dow. 0:29,64 Poznań Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
17.02.2017 - 100 mot. 1:15,04 Poznań Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
17.02.2017 - 50 mot. 0:32,68 Poznań Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
17.02.2017 - 400 dow. 4:59,55 Poznań Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
18.02.2017 - 100 dow. 1:03,64 Poznań Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
18.02.2017 - 100 zm. 1:16,34 Poznań Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego
09.03.2017 - 100 dow. 1:01,00 Głogów Liga kl.VI - 1 miejsce
09.03.2017 - 100 klas. 1:28,96 Głogów Liga kl.VI
16.03.2017 - 50 dow. 0:28,86 Chodzież LZS
16.03.2017 - 50 grz. 0:34,74 Chodzież LZS
16.03.2017 - 4 x 50 dow. mieszana 2:11,04 Chodzież LZS ( Hubert Woga,Tymoteusz Kaffler, Jagoda Gessner, Weronika Gmerek)
24.03.2017 - 100 mot. 1:09,49 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
24.03.2017 - 400 dow. 4:42,80 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
25.03.2017 - 100 dow. 0:59,71 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
25.03.2017 - 100 grz. 1:10,16 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat
25.03.2017 - 4x50 dowolny 2:08,95 Poznań M.D.M.Młodz.12,13 lat(Jagoda Gessner 0:33,99,Tymoteusz Kaffler 0:31,67,Filip Kozłowski 0:35,56,Hubert Woga 0:27,73)
09.04.2017 - 50 mot. 0:30,42 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 grz. 0:32,96 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 klas. 0:40,48 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 dow. 0:27,41 Żagań Puchar Sprintu
09.04.2017 - 50 zm. 1:10,33 Żagań Puchar Sprintu
11.04.2017 - 400 zm. 5:36,20 Rawicz Liga WLKP gimn.
21.04. 2017 - 50 dow. 0:28,93 eliminacje basen 50 m International Swimming Cup Poznań
21.04.2017 - 50 dow. 0:28,32 FINAŁ miejsce 5 basen 50 m International Swimming Cup Poznań
21.04.2017 - 100 mot. 1:09,94 miejsce 3 basen 50 m International Swimming Cup Poznań - medal brązowy
21.04.2017 - 200 dow. 2:19,99 miejsce 7 basen 50 m International Swimming Cup Poznań
22.04.2017 - 400 dow. 4:56,36 miejsce 9 basen 50 m International Swimming Cup Poznań
23.04.2017 - 100 dow. 1:02,07 miejsce 3 basen 50 m International Swimming Cup Poznań - medal brązowy
23.04.2017 - 200 mot. 2:40,75 miejsce 3 basen 50 m International Swimming Cup Poznań - medal brązowy
14.05.2017 - 50 dow. 0:27,55 Ostrzeszów 1 miejsce
14.05.2017 - 100 dow. 0:59,64 Ostrzeszów 1 miejsce
14.05.2017 - 50 grz. 0:34,27 Ostrzeszów 1 miejsce
27.05.2017 - 400 zm. 5:32,94 Wielkopolska Liga Pływacka klas VI - IV edycja
03.06.2017 - 50 dow. 0:28,36 basen 50 m Poznań 3 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza
03.06.2017 - 100 mot. 1:10,91 basen 50 m Poznań 3 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza
17.06.2017 - 100 mot. 1:07,85 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
17.06.2017 - 400 dow. 4:39,81 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
18.06.2017 - 100 dow. dyskw. O-4 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
18.06.2017 - 100 grz. 1:09,52 Gorzów Wlkp.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - II runda
01.10.2017 - 200 mot. 2:32,09 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
01.10.2017 - 50 grz. 0:31,95 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
01.10.2017 - 100 dow. 0:59,88 Zielona Góra Zawody pływackie OtwarciaSezonu Puchar Prezesa TP ZG
07.10.2017 - 50 dow. 0:27,19 Poznań Puchar KS Warta
07.10.2017 - 200 dow. 2:11,66 Poznań Puchar KS Warta
07.10.2017 - 100 mot. 1:07,58 Poznań Puchar KS Warta
26.10.2017 - 50 dow. 0:27,14 Liga Wielkopolski gimnazjum i klasa VII Rawicz
26.10.2017 - 400 dow. 4:39,65 Liga Wielkopolski gimnazjum i klasa VII Rawicz
29.10.2017 - 50 dow. 0:26,86 Poznań 6 urodzimy Term Maltańskich
29.10.2017 - 200 dow. 2:11,76 Poznań 6 urodzimy Term Maltańskich
29.10.2017 - 100 mot. 1:07,41 Poznań 6 urodzimy Term Maltańskich
08.12.2017 - 50 dow. 0:26,76 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań - 4 miejsce
08.12.2017 - 100 mot. 1:06,45 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań - 1 miejsce
08.12.2017 - 50 mot. 0:29,28 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań - 3 miejsce
08.12.2017 - 50 grz. 0:31,60 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań - 3 miejsce
09.12.2017 - 200 mot. 2:31,75 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań - 1 miejsce
09.12.2017 - 100 dow. 0:58,63 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań - 3 miejsce
09.12.2017 - 100 grz. 1:08,82 Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań - 3 miejsce
08.12.2017 - 4 x 100 dow. 4:23,88 (Hubert,Tymoteusz,Nikodem,Wojtek)Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań
09.12.2017 - 4 x 100 zm. 4:57,69 (Nikodem,Hubert,Wojtek,Tymoteusz)Jubileuszowe Zimowe Mistrzostwa Okręgu z Okazji 90-lecia Wielkopolskiego Poznań
25.02.2018 - 50 dow. 0:26,77 Zielona Góra
25.02.2018 - 100 dow. 0:58,35 Zielona Góra
25.02.2018 - 50 mot. 0:29,24 Zielona Góra
15.03.2018 - 100 dow. 0:59,67 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży LZS Chodzież
15.03.2018 - 50 grz. 0:32,32 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży LZS Chodzież
16.03.2018 - 100 dow. 0:57,19 Poznań Liga Wielkopolski
16.03.2018 - 200 zm. 2:28,18 Poznań Liga WielkopolskiPoznań Liga WielkopolskiPoznań Liga Wielkopolski
07.04.2018 - 50 dow. 0:27,38 eliminacje Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
07.04.2018 - 50 grz. 0:31,39 eliminacje Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
07.04.2018 - 50 grz. 0:30,46 Finał - 4miejsce Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
07.04.2018 - 50 mot. 0:29,85 eliminacje Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
07.04.2018 - 50 mot. 0:29,51 Finał - 5 miejsce Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 dow. 0:58,09 eliminacje Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 dow. 0:57,58 Finał - 3 miejsce Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 grz. 1:05,58 eliminacje Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 grz. 1:06,58 Finał - 4 miejsce Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 mot. 1:07,96 eliminacje Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 mot. 1:07,67 Finał - 4 miejsce Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 zm. 1:09,46 eliminacje Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
08.04.2018 - 100 zm. 1:09,09 Finał - 2 miejsce Jelenia Góra VII Karkonowski Puchar Sprintu
14.04.2018 - 100 dow. 1:00,59 Gorące Ściganie na Termach Poznań Basen 50 metrów
14.04.2018 - 50 mot. 0:30,05 Gorące Ściganie na Termach Poznań Basen 50 metrów
14.04.2018 - 100 mot. 1:06,21 Gorące Ściganie na Termach Poznań Basen 50 metrów
14.04.2018 - 50 grz. 0:33,54 Gorące Ściganie na Termach Poznań Basen 50 metrów
15.04.2018 - 50 dow. 0:26,60 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 grz. 0:29,86 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 klas. 0:38,47 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 mot. 0:28,74 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 100 zm. 1:08,57 Puchar Sprintu Świebodzin
22.04.2018 - 50 mot. 0:29,04 Puchar Sprintu 2018 - II rzut Zielona Góra
22.04.2018 - 50 grz. 0:29,18 Puchar Sprintu 2018 - II rzut Zielona Góra
22.04.2018 - 50 klas. 0:37,54 Puchar Sprintu 2018 - II rzut Zielona Góra
22.04.2018 - 50 dow. 0:26,87 Puchar Sprintu 2018 - II rzut Zielona Góra
22.04.2018 - 100 zm. 1:07,68 Puchar Sprintu 2018 - II rzut Zielona Góra
25.04.2018 - 400 zm. 5:15,77 Rawicz LigaWielkopolski klas VII i Gimnazjum
18.05.2018 - 50 dow. 0:26,72 Basen 50 m Poznań - 1 miejsce
18.05.2018 - 100 grz. 1:08,06 Basen 50 m Poznań - 1 miejsce
18.05.2018 - 200 dow. 2:16,42 Basen 50 m poznań - 3 miejsce PK
29.05.2018 - 50 dow. 0:26,01 Leszno Liga Wielkopolski kl.Gimn.+kl.VII
29.05.2018 - 200 grz. 2:21,80 Leszno Liga Wielkopolski kl.Gimn.+kl.VII
15.06.2018 - 50 dow. 0:26,62 Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu Poznań 50 m
15.06.2018 - 200 grz. 2:25,39 Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu Poznań 50 m
15.06.2018 - 50 mot. 0:29,11 Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu Poznań 50 m
15.06.2018 - 50 grz. 0:30,25 Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu Poznań 50 m
Letnie Mistrzostwa Polski 14 latków Olsztyn -29.06.-01.07.2018
29.06.2018 - 50 dow. 0:26,36 Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
29.06.2018 - 50 dow. 0:26,38 Finał B - 6 miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
29.06.2018 - 200 grz. 2:30,77 Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
30.06.2018 - 50. grz. 0:29,71 Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
30.06.2018 - 50 grz. 0:29,45 Finał A - 7 miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
01.07.2018 - 100 grz. 1:09,38 Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
01.07.2018 - 100 dow. 0:57,26 Eliminacje Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
01.07.2018 - 100 dow. 0:57,62 Finał A - 10 miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat Olsztyn
29.09.2018 - 100 dow. 0:55,85 Ogólnopolskie Zawody Pływackie Otwarcie Sezonu na Termach Poznań
29.09.2018 - 50 dow. 0:25,72 Ogólnopolskie Zawody Pływackie Otwarcie Sezonu na Termach Poznań
29.09.2018 - 50 grz. 0:29,09 Ogólnopolskie Zawody Pływackie Otwarcie Sezonu na Termach Poznań
30.09.2018 - 50 dow. 0:25,87 Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra
30.09.2018 - 50 grz. 0:29,73 Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra
30.09.2018 - 100 grz. 1:05,70 Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra
20.10.2018 - 50 dow. 0:25,48 Ogólnopolskie Zawody Pływackie 7. Urodziny Term Maltańskich Poznań - 2 miejsce
20.10.2018- 100 grz. 1:02,90 Ogólnopolskie Zawody Pływackie 7. Urodziny Term Maltańskich Poznań - 3 miejsce
20.10.2018 - 200 dow. 2:04,23 Ogólnopolskie Zawody Pływackie 7. Urodziny Term Maltańskich Poznań - 3 miejsce
27.10.2018 - 100 dow. 0:55,62 VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim Śrem - 1 miejsce
27.10.2018 - 50 dow.0:25,40 VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim Śrem - 1 miejsce
27.10.2018 - 50 grz. 0:29,17 VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim - 1 miejsce
10.11.2018 - 50 mot. 0:28,21 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
10.11.2018 - 50 grz. 0:28,13 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
11.11.2018 - 100 dow. 0:;55,34 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
11.11.2018 - 100 grz. 1:02,08 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
11.11.2018 - 50 dow. 0:25,61 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
11.11.2018 - 200 dow. 2:02,44 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
01.12.2018 - 100 dow. 0:55,83 Głogów
01.12.2018- 50 dow. 0:26,00 Głogów
01.12.2018 - 100 grz. 1:02,35 Głogów
01.12.2018 - 50 grz. 0:28,47 Głogów
14.12.2018 - 50 dow. dyskw. O-1 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat Olsztyn
15.12.2018 - 50 grz. 0:28,01 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat Olsztyn Eliminacje
15.12.2018 - 50 grz. 0:28,31 Finał A - 10 miejsce Zimowe Mistrzostwa Polski 14 Lat Olsztyn
16.12.2018 - 100 dow. 0:54,02 Eliminacje 7 miejsce Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat Olsztyn
16.12.2018 - 100 dow. 0:54,41 Finał A - 7 miejsce Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat Olsztyn
16.12.2018 - 100 grz. 1:04,70 - miejsce 26 Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat Olsztyn
22.12.2018 - 50 dow. 0:25,16 Zielona Góra Mistrzostwa woj. Lubuskiego
22.12.2018 - 100 dow. 0:56,05 Zielona Góra Mistrzostwa woj. Lubuskiego
22.12.2018 - 50 grz. dyskw.- G-1 Zielona Góra Mistrzostwa woj. Lubuskiego
09.03.2019 - 50 dow. 0:26,03 Poznań
09.03.2019 - 50 grz. 0:28,05 Poznań
09.03.2019 - 50 klas. 0:36,17 Poznań
09.03.2019 - 50 mot. 0:27,56 Poznań
09.03.2019 - 100 zm. 1:05,18 Poznań
15.03.2019 - 100 dow. 0:57,68 Chodzież LZS
15.03.2019 - 50 grz. 0:30,45 Chodzież LZS
30.03.2019 - 50 dow. 0:26,44 Poznań basen 50 m
30.03.2019 - 100 dow. 0:57,63 Poznań Basen 50 m
30.03.2019 - 50 grz. 0:29,20 Poznań Basen 50 m
30.03.2019 - 100 grz. 1:05,71 Poznań Basen 50 m
07.04.2019 - 50 dow. 0:25,21 Świebodzin
07.04.2019 - 50 grz. 0:28,60 Świebodzin
07.04.2019 - 50 klas. 0:36,91 Świebodzin
07.04.2019 - 50 mot. 0:27,36 Świebodzin
07.04.2019 -100 zm. 1:06,29 Świebodzin
27.04.2019 - 50 dow. 0:25,88 Poznań Basen 50 m
27.04.2019 - 100 dow. 0:57,38 Poznań Basen 50 m
27.04.2019 - 200 dow. 2:11,27 Poznań Basen 50 m
27.04.2019 - 50 grz. 0:30,19 Poznań Basen 50 m
27.04.2019 - 50 mot. 0:28,44 Poznań Basen 50 m
12.05.2019 - 50 dow. 0:25,65 Zielona Góra
12.05.2019 - 50 grz. 0:28,83 Zielona Góra
12.05.2019 - 50 klas. 0:37,34 Zielona Góra
12.05.2019 - 50 mot. 0:27,51 Zielona Góra
12.05.2019 - 100 zm. 1:05,02 Zielona Góra
24.03.2023 - 100 dow. 0:54,10 Chodzież
24.03.2023 - 50 grz. 0:28,67 Chodzież
UZYSKANIE I miejsce na tytuł sportowca roku 2015 TYGODNIKA "NA TEMAT"
Zdobyte klasy sportowe 2015 rok.
Hubert Woga 50 m dow. 0:30,62 norma dla 11 latka 0:36,96;
100 m dow. 1:09,89 norma dla 11 latka 1:21,93;
200 m dow. 2:47,10 norma dla 11 latka 3:01,31
50 m grz. 0:37,40 norma dla 11 latka 0:46,38
100 m grz. 1:23,27 norma dla 11 latka 1:37,11
50 m klas. 0:47,27 norma dla 11 latka 0:50,91
50 m mot. 0:34,81 norma dla 11 latka 0:42,46
100 m zm. 1:18,41 norma dla 11 latka 1:32,52
200 m zm. 2:59,06 norma dla 11 latka 3:20,22
Zdobyte klasy sportowe 2016 rok.
50 m dow. 0:28,91 norma dla 12 latka 0:33,32;
100 m dow. 1:03,41 norma dla 12 latka 1:12,18;
200 m dow. 2:19,80 norma dla 12 latka 2:39,93
400 m dow. 5:01,84 norma dla 12 latka 5:2698
800 m dow. 10:29,69 norma dla 12 latka 11:04,49
50 m grz. 0:35,60 norma dla 12 latka 0:38,48
100 m grz. 1:15,86 norma dla 12 latka 1:23,79
200 m grz. 2:50,78 norma dla 12 latka 2:51,02
50 m mot. 0:33,701 norma dla 12 latka 0:36,72
100 m mot. 1:13,97 norma dla 12 latka 1:21,25
100 m zm. 1:15,61 norma dla 12 latka 1:24,00
200 m zm. 2:42,86 norma dla 12 latka 2:53,73
KLASA PŁYWACKA ZDOBYTA W ROKU 2017
HUBERT WOGA 13 LATEK zdobytych 10 klas sportowych pływalnia 25 metrów
50 m dow. - 0:26,76 norma klasa sport. 0:30,52
100 m dow. - 0:58,63 norma klasa sport. 1:06,69
200 m dow. - 2:11,66 norma klasa sport. 2:24,02
400 m dow. - 4:39,65 norma klasa sport. 4:57,08
50 m grz. - 0:31,60 norma klasa sport. 0:35,76
100 m grz. - 1:08,82 norma klasa sport. 1:15,33
50 m mot. - 0:29,28 norma klasa sport. 0:33,38
100 m mot. - 1:06,45 norma klasa sport. 1:14,46
100 m zmienny – 1:10,33 norma klasa sport. 1:16,50
400 m zmienny – 5:32,94 norma klasa sport. 5:44,43
Hubert Woga 1 3 latek zdobytych 5 klas sportowych pływalnia 50 m
50 m dow. - 0:28,32 norma klasa sport. 0:31,09
100 m dow. -1:02,07 norma klasa sport. 1:07,92
200 m dow. - 2:19,99 norma klasa spor. 2 :26,23
400 m dow. - 4:56,36 norma klasa sport. 5:01,75
100 m mot. - 1:09,94 norma klasa sport. 1:14,78
KLASA PŁYWACKA ZDOBYTA W ROKU 2018
HUBERT WOGA 14 LATEK zdobytych 9 klas sportowych pływalnia 25 metrów
50 m dow. - 0:25,16 norma klasa sport. 0:28,52
100 m dow. - 0:54,02 norma klasa sport. 1:02,12 rekord Okręgu Wielkopolskiego
200 m dow. - 2:02,44 norma klasa sport. 2:15,02
50 m grz. - 0:28,01 norma klasa sport. 0:33,04 rekord Okręgu Wielkopolskiego
100 m grz. - 1:02,08 norma klasa sport. 1:10,51
200 m grz. - 2:21,08 norma klasa sport. 2:28,88
50 m mot. - 0:28,21 norma klasa sport. 0:31,03
100 m zmienny – 1:07,68 norma klasa sport. 1:11,08
200 m zmienny – 2:28,18 norma klasa sport. 2:30,69
Hubert Woga 1 4 latek zdobytych 8 klas sportowych pływalnia 50 m
50 m dow. - 0:26,35 norma klasa sport. 0:29,04
100 m dow. -0:57,26 norma klasa sport. 1:02,57
200 m dow. - 2:16,42 norma klasa spor. 2 :18,51
50 m grz. - 0:29,45 norma klasa sport. 0:34,03
100 m grz. - 1:08,06 norma klasa sport. 1:12,12
200 m grz. - 2:25,39 norma klasa sport. 2:31,56
50 m mot. - 0:29,11 norma klasa sport. 0:31,78
100 m mot. - 1:06,21 norma klasa sport. 1:09,99