Sylwetka zawodnika
urodz. 2007
Wyniki:
Styl dowolny:
25m | 0:17,12 | 15.03.2018 | Chodzież LZS |
50m | 0:32,95 | 08.05.2021 | Żagań |
100m | 1:16,91 | 13.06.2019 | Poznań |
200m | 3:20,06 | 08.06.2018 | Poznań |
400m | 6:31,78 | 10.11.2018 | Poznań |
800m | |||
1500m |
Styl grzbietowy:
50m | 0:39,42 | 08.05.2021 | Żagań |
100m | 1:30,12 | 23.02.2020 | Zielona Góra |
200m | 3:16,40 | 12.06.2019 | Poznań |
Styl klasyczny:
50m | 0:38,97 | 08.05.2021 | Żagań |
100m | 1:31,99 | 21.12.2019 | Żagań |
200m | 3:28,33 | 23.03.2019 | MDMM Poznań |
Styl motylkowy:
50m | 0:41,56 | 08.05.2021 | Żagań |
100m | |||
200m |
Styl zmienny:
100m | 1:23,80 | 08.05.2021 | Żagań |
200m | 3:29,14 | 10.11.2018 | Poznań |
400m |
Wyniki:
23.10.2016 - 50 dow. 0:51,86 Zielona Góra
23.10.2016 - 50 grz. 1:02.47 Zielona Góra
04.12.2016 - 50 dow. 0:50,98 Zielona Góra
04.12.2016 - 50 grz. 1:00,17 Zielona Góra
16.03.2017 - 25 dow. 0:20,30 Chodzież LZS
16.03.2017 - 25 klas. 0:24,20 Chodzież LZS
07.10.2017 - 100 dow. 1:41,81 Poznań Puchar KS Warta
22.10.2017 - 50 klas. 0:51,35 Zielona Góra ( 1 miejsce :) )
22.10.2017 - 100 zm. 1:46,46 Zielona Góra
04.02.2018 - 100 grz. 1:43,89 Zielona Góra
04.02.2018 - 100 zm. 1:42,20 Zielona Góra
04.02.2018 - 4 x 50 dow. miesz. 2:47,43 Zielona Góra ( Jan Wojtkowiak, Stefania Martazi- Walczak, Julia Haglauer )
25.02.2018 - 50 dow. 0:37,64 Zielona Góra
25.02.2018 - 50 grz. 0:49,21 Zielona Góra
25.02.2018 - 50 klas. 0:50,31 Zielona Góra
15.03.2018 - 25 m dow 0:17,12 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i młodzieży LZS Chodzież
15.03.2018 - 25 m klas. 0:21,62 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i młodzieży LZS Chodzież
25.03.2018 - 100 dow. 1:28,01 Wojewódzka Liga Dzieci II rzut 2018 Świebodzin
25.03.2018 - 100 zm. 1:37,00 Wojewódzka Liga Dzieci II rzut 2018 Świebodzin
25.03.2018 - 4 x50 zmienna mieszana 3:12,97 ( Kinga Taciak, Julia Haglauer, Joanna Tatarynowicz) Wojewódzka Liga Dzieci II rzut 2018 Świebodzin
15.04.2018 - 50 dow. 0:37,68 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 grz. 0:45,69 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 klas. 0:47,05 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 50 mot. 0:49,90 Puchar Sprintu Świebodzin
15.04.2018 - 100 zm. 1:36,95 Puchar Sprintu Świebodzin
13.05.2018 - 100 klas. 1:43,38 Zielona Góra Liga
13.05.2018 - 100 zm. 1:36,39 Zielona Góra Liga
13.05.2018 - 4 x 50 mot. 3:25,61 ( Julia Haglauer, Małgorzata Hypta, Joanna Tatarynowicz )
08.06.2018 - 50 mot. 0:52,92 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 – 11 lat Poznań
08.06.2018 - 200 dow. 3:20,06 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 – 11 lat Poznań
09.06.2018 - 100 klas. 1:45,51 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 – 11 lat Poznań
09.06.2018 - 200 zm. 3:42,12 dyskw. Z - 3 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 – 11 lat Poznań
21.06.2018 - 50 mot. 0:52,31 Zawody Pływackie Wojewódzka Liga Dzieci 2018 Runda Finałowa Zielona Góra
21.06.2018 - 100 zm 1:36,19 Zawody Pływackie Wojewódzka Liga Dzieci 2018 Runda Finałowa Zielona Góra
30.09.2018 - 50 mot. 0:49,36 Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra
30.09.2018 - 50 klas. 0:47,06 Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra
30.09.2018 - 100 klas. 1:44,01 Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra
27.10.2018 - 50 klas. 0:45,74 VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim Śrem
27.10.2018 - 50 dow. 0:37,08 VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim Śrem
27.10.2018 - 100 klas. 1:43,07 VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim Śrem
10.11.2018 - 400 dow. 6:31,78 Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat Poznań
10.11.2018 - 50 grz. 0:44,62 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
10.11.2018 - 200 zm. 3:29,14 Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat Poznań
11.11.2018 - 50 dow. 0:36,21 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
11.11.2018 - 50 klas. 0:45,20 Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu - Poznań
02.12.2018 - 100 dow. 1:20,85 Zielona Góra
02.12.2018 - 100 klas. 1:39,10 Zielona Góra
02.12.2018 - 4 x 50 dow. 2:32,81 Zielona Góra ( Małgorzata Hypta, Joanna Tatarynowicz, Jan Wojtkowiak)
22.12.2018 - 50 dow. 0:35,39 Zielona Góra Mistrzostwa woj. Lubuskiego
22.12.2018 - 50 klas. dykw. - 01
22.12.2018 - 200 klas. dykw. - K-16
24.02.2019 - 50 dow. 0:34,91 Zielona Góra
24.02.2019 - 50 klas. 0:44,61 Zielona Góra
24.02.2019 - 100 klas. 1:41,97 Zielona Góra
09.03.2019 - 50 dow. 0:35,56 Poznań
09.03.2019 - 50 grz. 0:45,24 Poznań
09.03.2019 - 50 klas. 0:45,93 Poznań
09.03.2019 - 50 mot. 0:44,84 Poznań
09.03.2019 - 100 zm. 1:37,36 Poznań
15.03.2019 - 50 dow. 0:34,98 Chodzież LZS
15.03.2019 - 50 Klas. 0:45,44 Chodzież LZS
23.03.2019 - 100 dow. 1:20,47 MDMM Poznań
23.03.2019 - 200 klas. 4:28,33 MDMM Poznań
23.03.2019 - 4 x 50 zmien. 2:48,88 MDMM Poznań ( Małgorzata Hypta, Julia Haglauer, Joanna Tatarynowicz )
30.03.2019 - 50 dow. 0:35,54 Poznań basen 50 m
30.03.2019 - 100 dow. 1:21,58 Poznań basen 50 m
30.03.2019 - 100 klas. 1:40,87 Poznań basen 50 m
07.04.2019 - 50 dow. 0:34,50 Świebodzin
07.04.2019 - 50 grz. 0:42,32 Świebodzin
07.04.2019- 50 klas. 0:43,41 Świebodzin
07.04.2019 -50 mot. 0:43,03 Świebodzin
07.04.2019 -100 zm. 1:29,20 Świebodzin
27.04.2019 - 50 dow. 0:36,03 Poznań Basen 50 m
27.04.2019 - 50 klas. 0:46,35 Poznań Basen 50 m
27.04.2019 - 100 klas. 1:40,07 Poznań Basen 50 m
12.05.2019 - 50 dow. 0:35,28 Zielona Góra
12.05.2019 - 50 grz. 0:43,27 Zielona Góra
12.05.2019 - 50 klas. 0:44,90 Zielona Góra
12.05.2019 - 50 mot. 0:44,92 Zielona Góra
12.05.2019 - 100 zm. 1:30,30 Zielona Góra
12.06.2019 - 100 klas. 1:37,46 Poznań
12.06.2019 - 200 grz. 3:16,40 Poznań
12.06.2019 - 4 x 50 zm. miesz. 2:51,46 Poznań ( Garbczyński Tymon, Hypta małgorzata, Haglauer Julia)
13.06.2019 - 100 dow. 1:16,91 Poznań
13.06.2019 - 100 grz. 1:30,39 Poznań
13.06.2019 - 4 x 50 dow. miesz. 2:23,96 Poznań ( Grabczyński Tymon, Nowak Jakub, Haglauer Julia )
29.09.2019 - 50 dow. 0:34,76 Zielona Góra
29.09.2019 - 100 klas. 1:37,36 Zielona Góra
29.09.2019 - 50 mot. 0:45,37 Zielona Góra
27.10.2019 - 50 klas. 0:42,93 Wągrowiec
27.10.2019 - 100 klas. 1:37,50 Wągrowiec
27.10.2019 - 4 x 50 dow. 2:25,74 Wagrowiec ( Michał Barski, Grabczyński Tymon, Kasperowicz Julia, Tatarynowicz Joanna)
16.11.2019 - 50 klas. 0:42,99 Poznań
16.11.2019 - 100 zm. 1;26,42 Poznań
21.12.2019 - 100 dow. 1:19,06 Żagań
21.12.2019 - 50 klas. 0:42,01 Żagań
21.12.2019 - 100 klas. 1:31,99 Żagań
21.12.2019 - 100 zm. 1:28,95 Żagań
23.02.2020 - 100 grz. 1:30,12 Zielona Góra
23.02.2020 - 50 klas. 0:41,92 Zielona Góra
23.02.2020 - 100 klas. 1;33,00 Zielona Góra
08.05.2021 - 50 dow. 0:32,95 Żagań
08.05.2021 - 50 grz. 0:39,42 Żagań
08.05.2021 - 50 klas. 0:38,97 Żagań
08.05.2021 - 50 mot. 0:41,56 Żagań
08.05.2021 - 100 zm. 1:23,80 Żagań
20.05.2023 - 100 klas. 1:24,96 Poznań 50m
20.05.2023 - 50 klas. 0:36,66 Poznań 50m
20.05.2023 - 50 dow. 0:30,99 Poznań 50m
17.06.2023 - 100 dow. 1:13,17 Poznań 50m
17.06.2023 - 200 klas. 3:18,54 Poznań 50m
ROK 2018
Michał Barski 11 latek zdobywa 5 klas sportowych W 2018 ROKU
50 dow. 0:35,39 norma klasa sport. 0:36,96
100 dow. 1:20,85 norma klasa sport. 1:21,93
50 grz. 0:44,62 norma klasa sport. 0:46,38
50 klas. 0:45,20 norma klasa sport. 0:50,91
100 klas. 1:39,10 norma klasa sport. 1:47,37